Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
ZFish

Produktu saraksts pēc zīmola ZFish

81752277_1499316326888979_2403731936729104384_n_2.jpg

Uzņēmums Zfishing Sport Wholesale tika dibināts 2007. gadā. Sākotnēji mēs galvenokārt koncentrējāmies uz Čehijas tirgu kā populāru Eiropas zīmolu vairumtirdzniecības izplatītājs. 2015. gadā radās Zfish zīmols, un tā draudzīgās kvalitātes un cenas attiecības dēļ Zfish zīmols ļoti ātri kļuva populārs ne tikai Čehijā, bet arī citās Eiropas valstīs. 2017. gadā mēs pievienojāmies EFTTA (EUROPEAN FISHING TACKLE TRADE ASSOCIATION).

Mēs piedāvājam vairāk nekā 3500 produktu, kas ir pieejami visu gadu. Katru gadu mēs pievienojam jaunas preces un sekojam līdzi mūsdienu zvejas tendencēm. 

2019. gadā mēs pārzīmējām ZFISH identitāti. Jaunais modernais logotips dabiski zaļās krāsās atspoguļo mūsu vērtības un dinamisko attīstību pēdējo gadu laikā. ZFISH ir šeit, lai iegūtu labāku lomu!   

Atlasīt pēc
Piegāde
Sadaļas
Cena
Filtri
Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā