Garantija un atgriešanas politika

Iegādājoties nekvalitatīvas preces, jums ir tiesības tās atgriezt 14 (četrpadsmit) dienu laikā no piegādes datuma. Nekvalitatīvu preču gadījumā nauda tiek atgriezta vai arī prece samainīta pret preci tādā pašā vērtībā.

Iegādājoties sporta inventāru vai citas preces, kas nav uztura bagātinātāji, ir spēkā standarta garantijas noteikumi, ko piemēro precēm, kas nav pārtika. Ja garantijas laikā atklājat precei slēptus defektus, lūdzu uzņemiet fotoattēlu un pēc iespējas ātrāk nosūtiet to mums uz e-pastu [email protected]. Ražotājs noteiks, vai precei ir ražošanas defekts un vai var tikt piemērota garantija. Mēs nekavējoties informēsim jūs par ražotāja lēmumu, sazinoties ar jums pa jūsu norādītājiem saziņas līdzekļiem.

Ja vēlaties atgriezt preci (izņemot garantijas pakalpojumus), sazinieties ar mums pa norādīto kontakttālruni. Ja preces atgriešanas iemesls ir neatbilstoša kvalitāte, mēs apņemamies to samainīt pret kvalitatīvu preci vai atgriezt naudu. Neatbilstošas kvalitātes preces tiek atgrieztas vai mainītas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 16. pantu.

Kvalitatīvas preces tiek atgrieztas saskaņā ar Latvijas Republikas Saeimas 1999. gada 18. martā pieņemto likumu par Patērētāju tiesību aizsardzību. Šādā gadījumā jums ir jāsedz atgriežamo preču transportēšanas izmaksas. Ja preču iegādei tika izmantota bezmaksas piegāde, transportēšanas izmaksas par preču atgriešanu tiek aprēķinātas no atmaksājamās summas.

Atgriežot preces, ir jāievēro šādi noteikumi:

  1. Atgrieztajām precēm ir jābūt oriģinālā iepakojumā (šis nosacījums nav spēkā, kad tiek atgrieztas neatbilstošas kvalitātes preces, izņemot tos gadījumus, kad tās ir neatbilstošas kvalitātes uztura bagātinātāji vai higiēnas preces);
  2. Preces nedrīkst būt bojātas pircēja darbības rezultātā;
  3. Precēm jābūt nevainojamā stāvoklī, t.i., etiķetes nav bojātas, aizsargplēves nav noplēstas utt. (šis punkts neattiecas uz precēm ar defektiem);
  4. Atgrieztajām precēm ir jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā tās saņēma pircējs;
  5. Atgriežot preces, ir jāuzrāda pirkuma dokuments, garantijas talons (ja tas tika izsniegts atsevišķi) un aizpildīta preces atgriešanas lapa.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.