Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Pirkšanas noteikumi | PowerSport

1. Preču piegāde

1.1.  Pasūtījuma izpilde sākas pēc pilnīgas apmaksas par preci. Ja prece ir noliktavā, garantējam tās piegādi 1-4 darba dienu laikā, pretējā gadījumā informēsim klientu personīgi.
1.2.  Ja pasūtītās preces nav mūsu noliktavā, to piegāde ilgs no vienas līdz divām nedēļām, izņemot gadījumus, kad piegādes termiņš var mainīties citu apstākļu dēļ (piem., muita).
1.3.  Pasūtītās preces, kuras ir noliktavā, tiks izsūtītas tajā pašā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas. Ja apmaksa saņemta pēc plkst. 15.00, Jūsu preces tiks izsūtītas nākamajā dienā.
1.4.  Mēs (t.i., pārdevēji) paturam tiesības, īpašos gadījumos, atlikt preču piegādi neparedzētu apstākļu dēļ. Tādā gadījumā pārdevēja pienākums ir pēc iespējas ātrāk Jūs informēt par preču piegādes kavēšanos un norādīt precīzu piegādes datumu.
1.5. Preces tiek sūtītas drošā aizsargiepakojumā, lai nepieļautu preču bojājumus.
1.6. Jūsu izvēlētās preces tiks iepakotas speciāli ražotā iepakojumā, uz kura būs norādītas sūtītāja un saņēmēja adreses.

2. Privātuma politika

2.1.  Visi pircēja personas dati tiek apstrādāti LR noteiktajā kārtībā.
2.2.  Visi apkopotie dati par Jums un Jūsu pirkto preci netiks nodoti trešajām pusēm vai izmantoti citiem negodīgiem mērķiem.

3. Pārdevēja atbildība

3.1.  Mēs neuzņemamies atbildību par sekām, kas radušās, Jums norādot neprecīzus datus par sevi.
3.2.  Mēs neesam atbildīgi par mūsu veikalā izvietotajām saitēm uz citām tīmekļa vietnēm un tajās esošo informāciju vai citām darbībām.
3.3.  Mēs paturam tiesības apturēt savu darbību vai mainīt noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma.
3.4.  Mēs apņemamies piegādāt Jūsu pasūtīto preci uz adresi, kuru Jūs norādījāt, veicot pasūtījumu.
3.5.  Mēs paturam tiesības mainīt Jūsu pasūtījuma preci pret līdzīgu (ja tajā brīdī mums nav Jūsu izvēlētās preces) vai atgriezt Jūsu samaksāto naudu 7 (septiņu) darba dienu laikā.

4. Pircēja atbildība

4.1.  Jūs esat atbildīgs par savu sniegto datu pareizību.
4.2.  Jūs uzņematies pilnu atbildību par visām Jūsu veiktajām darbībām mūsu elektroniskā veikalā.
4.3.  Ja Jūs neesat iepazinušies ar noteikumiem, Jums nav tiesību iepirkties šajā veikalā. Bet jebkurā gadījumā mēs uzskatām, ka Jūs esat iepazinušies ar noteikumiem, ja pasūtījuma laikā ielikāt ķeksīti lauciņā („Ar noteikumiem iepazinos un tiem piekrītu“).

5. Preču atgriešana

5.1. Ja vēlaties atgriezt vai samainīt mūsu internetveikalā pirkto preci, Jūs to varat izdarīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atgriežot vai mainot preci, tai ir jābūt iepakotai oriģinālā iepakojumā un tā nevar būt lietota vai bojāta. Tai ir jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā Jūs to saņēmāt. Iesākumā uzrakstiet mums Jūsu pasūtījuma numuru un komentāru par preci, mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar Jums un kopā apspriedīsim, kā ātrāk atrisināt situāciju.
5.2.  Tajā brīdī, kamēr prece ir atgriežama vai maināma, par to esat atbildīgi Jūs (t.i., pircējs). Preces atgriešanas vai mainīšanas izdevumus segsiet Jūs (t.i., pircējs). Mēs apņemamies segt preces transportēšanas izmaksas tikai tajā gadījumā, ja saņēmāt preci, kuru nebijāt izvēlējušies, vai arī tā ir nelietojama.
5.3.  Atgriežot preci, ja tā tika piegādāta ar bezmaksas sūtījumu, piegādes maksu atskaitīsim no kopējas atmaksājamās summas. Ja par piegādi tika veikta apmaksa, šī summa netiek atgriezta.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā