Produktu saraksts pēc zīmola Thermacell

video_placeholder_home_71b46ff8-aeb2-418b-aa8c-e69bcd97237d.png

Thermacell nodrošina aizsardzību pret odiem, kas aiztur odus līdz pat 15 pēdu attālumā, apturot tos, pirms tie var jūs satraukt vai sakost. Thermacell zonu atbaidīšanas tehnoloģija novērš nepieciešamību lietot netīrus losjonus vai aerosolus, tāpēc jūs un jūsu ģimene varat brīvi baudīt atpūtu brīvā dabā, neuztraucoties par odiem vai to nodarīto kaitējumu. Thermacell atbaidīšanas ierīces darbojas vai nu ar nelielu degvielas kasetni, vai ar uzlādējamu akumulatoru, nodrošinot efektīvu un iedarbīgu aizsardzību pret odiem bez smaržas. Ja jūs tāpat kā mēs mīlat dabu, bet nemīlat odus, iegādājieties Thermacell atbaidīšanas ierīci.

Thermacell nodrošina arī aizsardzību pret ērcēm. Thermacell ērču kontroles tūbiņas ir vienkāršs veids, kā bez izsmidzināšanas iznīcināt briežu ērces ar Laimas slimību un samazināt ērču populāciju jūsu pagalmā. Šīs bioloģiski noārdāmās tūbiņas nekaitē bērniem, mājdzīvniekiem un videi. Thermacell ērču tubas darbojas kopā ar dabu, lai iznīcinātu jaunās ērces, pirms tās var kaitēt cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Katra ērču caurulīte var iznīcināt simtiem ērču sezonā. 

Filtrēt
Piegāde
Kategorijas
Cena
Filtrs

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā