Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Thera-Band

7370999a041428d0b73201a70d96f38d.jpg

Profesionālo pretestības lentu ražotājs Thera-Band tirdzniecības sfērā ir vairāk nekā 30 gadus un zina, kas sportistiem patiešām ir nepieciešams.

1978. gadā Thera-Band ieviesa 8 pretestības līmeņus (no dzeltena līdz melnam). Līdz ar to lietotāji var trenēt ķermeni, izmantojot dažādas pretestības pakāpes un intensitāti. Produkti ir izgatavoti no kaučuka, sintētiskās gumijas un termoplastiskiem materiāliem.

Thera-Band lentu jaunā līnija nesatur lateksu. Lentu priekšrocības: ilgmūžība, nav nepieciešamības lietot magnēziju, tās nepielīp un tām nav aromāta. Šo priekšrocību dēļ tās var izmantot slimnīcās, veselības un rehabilitācijas centros.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā