Atlasīt pēc
Tags
Cena
Sadaļas
Filter

Produktu saraksts pēc zīmola Robens

17436180_1352563791466906_5442033642355739169_o_2.jpg

Robens ir daļa no Oase Outdoors, Dānijas ģimenes uzņēmuma, kas ir trīs Eiropas veiksmīgāko kempinga zīmolu, tostarp Outwell un Easy Camp, mātesuzņēmums.

Robens piedāvā entuziastiem stabilu pamatu, no kura var iegūt un īstenot aktīvus brīvdabas piedzīvojumus, kas piepilda viņu vēlmes bagātīgā dabas vidē. Mūsu tehniskās zināšanas un reālā pasaules pieredze ļauj mums izstrādāt autentiskus produktus, prasmīgi atlasīt pirmklasīgus materiālus un izgatavot tos augstākajā kvalitātē. Mūsu produktu izstrādes stūrakmeņi ir veiktspēja, izturība, uzticamība un vērtība. Mūsu stiprās puses ir garantija, ka varat paļauties uz Robens lepno mantojumu un integritāti, kas ir jūsu partneris dabā, un mūsu ziņu sadaļa jūs informēs par jaunākajiem sasniegumiem.

Mūsu teltis ir kļuvušas par Eiropas kvalitātes, uzticamības, elastīguma un cenas un kvalitātes attiecību etalonu - mūsu iegūto prestižo apbalvojumu sarakstu varat atrast šeit. Neatkarīgi no tā, vai mūsu produktus izmanto solo piedzīvojumu meklētāji vai aktīvas ģimenes, tie ir pielāgoti, lai atbilstu dažādu apstākļu un prasību prasībām. Visi izstrādājumi tiek pakļauti nepārtrauktai un sarežģītai testēšanas programmai, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, drošību un komfortu.

Mēs, Robens, esam aizrauti ar āra dabu un vēlamies dalīties tajā ar jums, jo uzskatām, ka ikvienam vismaz reizi mūžā ir jāpiedzīvo āra piedzīvojumi, un tas mūs mudina radīt uzticamus, augstas kvalitātes un augstākās vērtības veiktspējas produktus. Mūsu tīmekļa vietnes kopienas lapas un sociālie plašsaziņas līdzekļi papildina aktivitātes dabā, nodrošinot vietu, kur satikt citus entuziastus. Šeit jūs varat mums pievienoties, lai apmainītos ar idejām, padomiem un stāstiem vai atrastu informācijas avotu, kas palīdzēs izvēlēties produktus vai uzlabot dzīvi brīvā dabā. Pievienojieties mums jau šodien...

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.