Atlasīt pēc
Tags
Cena
Sadaļas
Filter

Produktu saraksts pēc zīmola Marbo Sport

marbo-sport-banner1.jpg

 

"Mēs neticam nejaušībām, mēs ticam smagam darbam," saka Marbo-Sport īpašnieki, kuri uzņēmumu dibināja pirms 30 gadiem. Pašlaik tas ir lielākais Polijas klasisko sporta komplektu ražotājs sporta zālēm un mājām. Jau no paša sākuma uzņēmuma mērķis bija palīdzēt cilvēkiem uzlabot fizisko sagatavotību, neizejot no mājām. Uzņēmums strauji paplašināja savu klāstu ar profesionālu trenažieru aprīkojumu un palīglīdzekļiem sacensību sagatavošanai.

"Šis ceļš mūs noveda līdz tam, kur esam šodien," - saka uzņēmuma pārstāvji. Bodibildings ir kļuvis ne tikai par lielāko aizraušanos, bet arī par jomu, kurā Marbo veiksmīgi specializējas. Izgatavoto aprīkojumu raksturo izturība, izturība un triecienizturība. Piedāvājumā ir izstrādājumi mājas vingrošanai, pusprofesionālās un profesionālās līnijas, kā arī cīņas mākslu aprīkojums.

 

Marbo Home sērijas produkti ir paredzēti iesācējiem bodibildinga entuziastiem, kuri sāk savu piedzīvojumu ar sporta zāli. Aprīkojums ir pārdomāts tā, lai tas būtu pēc iespējas funkcionālāks un vienkārši samontējams. Aprīkojums ir izgatavots no izturīga 40x40 mm profila, kas garantē stabilitāti, kas nav salīdzināma ar atbilstošā cenu diapazonā esošajiem ķīniešu soliem. Izstrādājuma estētiku pasvītro elegants polsterējums uz bieza trīs centimetru sūņa un pulverkrāsojums. Sāciet piedzīvojumu jau šodien!
Klase: H - Mājas lietošanai paredzēts aprīkojums
Marbo Semi-Pro sērija ir paredzēta prasīgiem mājas lietotājiem, kas augstu vērtē komfortu un pārliecību, vingrojot. Spēcīgais 50x50x2 mm profils garantē maksimālu konstrukcijas izturību, bet biezu spiediena rokturu izmantošana un lielisks polsterējums divās krāsās neatstāj šaubas, ka darīšana ir ar augstākās kvalitātes aprīkojumu.
. Atmetiet kompromisus un izbaudiet vingrošanas prieku!
Klase: S - Mājas lietošanai paredzēts aprīkojums
Labākais, kas var gadīties īstam kultūristam - Marbo Professional sērija.
Šīs līnijas aprīkojumam ir atbilstības deklarācija standartam PN-EN 957-4:2007, un to var izmantot komerciālās un publiskās sporta zālēs. Izbaudiet prieku, ko sniedz vingrošana uz labākā aprīkojuma tirgū!
Klase: P - komerciālai lietošanai paredzētas iekārtas

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.