Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Everlast

everlast-banner.jpg

 

Everlast ir vadošais boksa, MMA un fitnesa aprīkojuma ražotājs, tirgotājs un licencētājs pasaulē kopš 1910. gada. No leģendārajiem čempioniem Džeka Dempsija un Sugara Reja Robinsona līdz pat pašreizējām superzvaigznēm Bensonam Hendersonam un Kanelo Alvarezam - Everlast ir zīmols, ko izvēlas vairākas pasaules profesionālo sportistu paaudzes. Everlast ir zīmola mantojums, kas balstīts uz izturību, centību, individualitāti un autentiskumu, un tas ir neskaitāmu čempionu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Everlast produkti, kas atrodas Manhetenā, tiek pārdoti vairāk nekā 75 valstīs un 6 kontinentos.

Vārds Everlast ir sinonīms boksam, lai gan uzņēmums sāka savu darbību 1910. gadā Bronksā kā peldkostīmu ražotājs. Septiņpadsmit gadus vecais Džeikobs Golombs, drēbnieka dēls un kaislīgs peldētājs, bija neapmierināts ar tā laika peldkostīmiem, kas kalpoja tikai vienu sezonu, un sāka gatavot tērpus, kas garantēti kalpoja visu gadu. Viņš ar lepnumu deva tiem nosaukumu "EVERLAST", un, lai gan peldkostīmi neizturēja visu vēsturi, to nosaukums izdzīvoja.

Tālākos gados Golombs pārveidoja savu uzņēmumu par nelielu mazumtirdzniecības veikalu, kurā bija pieejams pilns sporta inventāra klāsts. 1917. gadā jaunais bokseris Džeks Dempsijs iepazīstināja Golombu un Everlast ar boksu. Dempsijs lūdza Golombu izgatavot aizsargājošas galvassegas, kas izturētu vairāk nekā 15 raundus intensīvos boksa treniņos. Golombs īpaši izstrādāja treniņu aprīkojumu Dempsijam. 1919. gadā Dempsijs izcīnīja pasaules čempiona titulu smagsvariem, valkājot Golomba izgatavotos boksa cimdus; Everlast kļuva par boksa aprīkojuma galveno mītni visā pasaulē.

2000. gada 24. oktobrī Active Apparel Group (AAGP) vadība un akcionāri iegādājās Everlast zīmolu un boksa aprīkojumu. 2007. gada 20. septembrī Everlast Worldwide Inc. iegādājās Apvienotajā Karalistē bāzētais uzņēmums Brands Holdings.

No 2007. gada Everlast zīmols šobrīd ir pārstāvēts vairāk nekā 101 valstī un tam ir 88 licences visā pasaulē.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.