Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Eleiko

c1ff9387a17ab2b9083b873e14772458.jpg

 

Eleiko mērķis ir atbalstīt esošos un turpmākos čempionus. Kopš 1957. gada uzņēmums ražo daudzfunkcionālus centrus un spēka inventāru, ko ir izmantojuši tūkstošiem sportistu visā pasaulē.

Uzņēmuma principi ir:

  • augstas kvalitātes standarti;
  • profesionālisms;
  • labs klientu serviss.

Eleiko specializējas svaru stieņu, svaru disku un jostu ražošanā.

Uzņēmums tika dibināts Halmstades (Halmstad) pilsētā, kad J. Helstroms (J.Hellström) un direktors M. Johansons (M.Johansson) svarcelšanas nolūkos uzsāka ražot daudzfunkcionālus centrus no rūdīta tērauda.

1963. gadā Eleiko ražotie svaru stieņi pirmo reizi tika izmantoti starptautiskā svarcelšanas čempionātā. Kopš tā brīža Eleiko kļuva par svarcelšanas un spēka trīscīņas čempionātu oficiālo inventāra piegādātāju.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā