Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Dynamic Billard

44df5ecb6d026edab649ca2eee631ce9.jpg

 

Dynamic ir pasaules līderis biljarda galdu ražošanā.

Uzņēmums šajā nozarē strādā vairāk nekā 20 gadus. Ražojot visaugstākās kvalitātes akmens virsmas biljarda un pūla galdus, uzņēmums garantē nevainojamu spēles precizitāti un apmierinātību. Akmens virsmas galdus nevar salīdzināt ar koka, MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plātne) vai citu virsmu galdiem. Akmens virsmas galdus izmanto profesionālos turnīros.

Dynamic atbalsta Eiropas un pasaules biljarda čempionātus, tajā skaitā arī Euro-Tour sērijas turnīrus. Turklāt uzņēmums sadarbojas ar EPBF, ICP un CEP.

Galdu dekoratīvajiem elementiem Dynamic izmanto Ontārio reģiona kļavas, priedes un oša koksni.

 

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā