Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Concept 2

conds_2.jpg

 

Concept2 aizsākās 1976. gadā maizes kravas automašīnas aizmugurē, kad Diks un Pīts Dreisigackeri, tikko pabeiguši olimpisko treniņu, sāka ražot kompozītmateriālu sacensību airus. Kopš tā laika Concept2 airus ir izvēlējušies pasaules airētāji, un inovācijas tiek ieviestas līdz pat mūsdienām.

1981. gadā Diks un Pīts radīja Concept2 Indoor Rower airētāju, kas ātri vien kļuva par pasaulē visvairāk pārdoto airēšanas iekārtu. Tagad, pēc vairākiem modeļiem, to katru dienu izmanto olimpiskie sportisti, sirds rehabilitācijas pacienti, privātpersonas mājās un jebkura kalibra airētāji.

No šiem pirmsākumiem mēs esam izauguši līdz vairāk nekā 100 darbiniekiem, un mūsu produktu klāstā ir airu trenažieri, iekštelpu airēšanas trenažieri, trenažieri SkiErg un BikeErg. Lai gan tagad esam kļuvuši daudz lielāki, mēs joprojām esam uzticīgi savai filozofijai - piedāvāt saviem klientiem visnovatoriskākos produktus un programmas. Pārdodot tieši no rūpnīcas, Concept2 novērš starpniekus, lai mēs saviem klientiem varētu nodrošināt vislabāko vērtību. Jūs pērkat tieši no mūsu ražotnes Morisvilā, Vērmontas štatā.

Virziens ir mūsu pastāvēšanas iemesls. Mūsu galvenais mērķis ir popularizēt un veicināt airēšanas attīstību gan telpās, gan ārpus tām. Mēs uzskatām, ka airēšana ir aktivitāte mūža garumā, kas pieejama visiem.

Katra mūsu ražotā iekārta un airis ir radīti, pateicoties vairāk nekā četrdesmit gadu ilgam izcilības darbam. Mēs cenšamies projektēt, ražot, pārdot un apkalpot unikālus produktus ar visaugstāko kvalitāti un vērtību Concept2 kopienas - mūsu klientu, darbinieku, piegādātāju un kaimiņu - labā.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.