Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Amazonas

amazonas_2.png

Uzņēmuma AMAZONAS GmbH galvenais birojs atrodas Minhenes apkaimē. Kopš 1995. gada tas ir apliecinājis izcilu kvalitāti oriģinālu Brazīlijas kokvilnas šūpuļtīklu jomā.
Līdzās galvenajam kokvilnas šūpuļtīklu un piekaramo krēslu segmentam AMAZONAS lietussargu zīmols ietver arī savu zīdaiņu un mazu bērnu līniju AMAZONAS BABY WORLD ar plašu zīdaiņu šūpuļtīklu, nēsāšanas sistēmu, bērnu piekaramo krēslu un bērnu šūpuļtīklu rāmju klāstu, kā arī āra līniju AMAZONAS ULTRA-LIGHT ar īpaši viegliem šūpuļtīkliem un piederumiem izdzīvošanas ekspertiem un brīvā laika piedzīvojumu meklētājiem.

AMAZONAS ir īpašs parāds sākotnējām Brazīlijas šūpuļtīklu tradīcijām un kvalitātei, kas saistīta ar šo tradicionālo produktu. Tam ir sava ražotne Brazīlijas ziemeļaustrumos, kas ir visas Dienvidamerikas šūpuļtīklu ražošanas centrs. AMAZONAS iepirkumu birojs Šanhajā strādā, lai nodrošinātu uzņēmuma Ultra-Light izstrādājumu klāsta augsto kvalitāti, veicot tiešas kvalitātes pārbaudes ražošanas gaitā. AMAZONAS partneruzņēmums Polijā ražo visus AMAZONAS rāmjus no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.
.
Uzņēmuma jaunās un radošās produktu idejas, jo īpaši aksesuāru, rāmju un balstiekārtu jomā, ko papildina stratēģiski mārketinga un pārdošanas pasākumi, ir padarījušas AMAZONAS veiksmīgu starptautiskajā tirgū. AMAZONAS piedāvā lielisku servisu un īsus piegādes termiņus, kā arī nepieprasa nekādus iepriekšējus pasūtījumus. Šobrīd AMAZONAS ir pārstāvēts vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē un ir kļuvis par Vācijas vadošo šūpuļtīklu, rāmju un piederumu vairumtirgotāju. Šodien uzņēmums ir viens no vadošajiem šūpuļtīklu ražotājiem pasaulē.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā