Aqua Shoes Aquaspeed Model 16B

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Izmērs
29

Vandens batai Aquaspeed Model 16B

776492
9.99
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 3.4€

Krājumu daudzums:
Available in Supplier store (5 )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 4-8 d.d. DPD (3,90 €)

Apraksts

Šie peldbikses/peldbikses apavi sarkanā un melnā krāsā no Aquaspeed peldkostīmiem ir lieliski piemēroti kāju aizsardzībai pludmalē un jūrā (pasargājot kājas no jūras ērkšķu dzelkšņiem, stikla, asiem akmeņiem), kā arī nēsāšanai niršanas, peldēšanas, plostošanas, plostošanas, kajakošanas u.c. laikā. Tai ir regulējams savelkamais savilkšanas stienis, kas nodrošina perfektu piegulēšanu, un mīksta, caurspīdīga zole ar saķeri, kas samazina slīdēšanu (tomēr pret slapjām un slidenām virsmām vienmēr jāizturas piesardzīgi!). Apavu augšdaļai no neoprēna ir tīklveida audums, kas nodrošina gaisa caurlaidību un drenāžu. Izgatavots no materiāliem, kas izturīgi pret sālsūdeni un sauli. Brīdinājums: Aquashoe pilnībā nepasargā no paslīdēšanas, to nevajadzētu lietot uz slapjām, slidenām baseinu malām un citām slidenām virsmām!

Par Aqua-Speed

1641391686_rwd_desktop_2.png

Uzņēmums SPORTEX tika dibināts 1991. gadā Lodzā. Kopš darbības sākuma tas ir pilnībā finansēts ar privāto kapitālu. SPORTEX specializējas peldēšanas un snorkelēšanas aprīkojuma vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā ar saviem zīmoliem AQUASPEED un AQUATIC.

Uzņēmums piedāvā (cita starpā): dažādas silikona cepures, peldbrilles, baseina apavus un pludmales apavus, peldkostīmus sievietēm, vīriešiem un bērniem, mazus peldēšanas piederumus, niršanas maskas, snorkelus un spuras. Pateicoties pieredzei šajā tirgus segmentā, SPORTEX ātri ieguva plašu klientu uzticību gan Polijā, gan ārzemēs, kuri veido arvien plašāku pārdošanas tīklu.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.