Light My Fire Sāls un pipari Plus Bio, zils
Light My Fire Sāls un pipari Plus Bio, zils
Light My Fire Sāls un pipari Plus Bio, zils
  • Izpārdošana!
Light My Fire Sāls un pipari Plus Bio, zils
Light My Fire Sāls un pipari Plus Bio, zils
Light My Fire Sāls un pipari Plus Bio, zils

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces

Materiāls
Plastic
Tips
Spice Shaker
Krāsa
Blue
Ražotājs
Light My Fire
Jauda
Not specified

Prieskoninė Light My Fire Salt & Pepper Plus Bio, mėlyna

418741
9.99 11.99
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 3.4€
Veiciet pasūtījumu 23h 21m 06s laikā, nosūtīsim jau ŠODIEN!

Krājumu daudzums:
Ir uz vietas, noliktava (5+ )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 1-2 d.d. DPD (3,90 €)

Apraksts

Light My Fire Salt & Pepper Plus Bio tumši zils ir hermētisks un izturīgs bioplastmasas trauks, kurā mēs varam nēsāt savas iecienītākās garšvielas.

Šķipsniņa garšas laukā

Light My Fire Salt & amp; Pepper Plus ir slēgts trauks garšvielām, kam vajadzētu būt katra tūrista virtuvē. Slēgtā trauka iekšpusē ir 3 nodalījumi, kuros varam glabāt savas iecienītākās garšvielas, neuztraucoties par to sajaukšanu.

.

Šķipsniņa sāls, piparu vai čilli ne tikai piešķirs garšu mūsu ēdieniem, bet arī uzlabos morāli pēc visas dienas pārgājiena vai nelabvēlīgas auras.

Ekoloģiskais materiāls

Sāls un piparu sālītava Light My Fire Salt & amp; Pepper Plus Bio atšķirībā no standarta sālītavas ir izgatavota no bioloģiski noārdāma materiāla, kura pamatā ir kukurūzas, cukurniedru un koka šķiedras. Materiāls nesatur bisfenolu, tas ir izturīgs pret augstu temperatūru, un sālspirksteni var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Neizskalojama un izturīga konstrukcija

Kons ir neliels, triecienizturīgs un ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc varam būt droši, ka mūsu garšvielas āra aktivitāšu laikā nesaslapināsies un nesajauksies savā starpā.

Katram garšvielu nodalījumam ir atsevišķa atvere, tāpēc mums katru reizi nav jānoņem hermētiskais vāks. Sālnotavai ir vēl viena priekšrocība - tā ir neapplūstoša.

Sālnotavai ir vēl viena priekšrocība - tā ir neapplūstoša.

Par Light My Fire

website-brand-banner-LMF.jpg

 

Light My Fire zīmolu 1995. gadā nodibināja Maikls Odkvists, kurš sāka tā paplašināšanos, izplatot produktu, kas gvatemāliešu vidū pazīstams kā MayaSticks. Šis degmaisījums ir atsevišķu kociņu formā, kas izgatavoti no Montezuma priedes koksnes, kura aug tikai Gvatemalā un daļā Meksikas. Augstais sveķu saturs nozīmē, ka koksne gandrīz uzreiz aizdegas gan pie negatīvām temperatūrām, gan lietus vai augsta mitruma apstākļos. Dažus gadus pēc MayaSticks panākumiem ražotājs laida klajā arī produktu Tinder-on-a-Rope, kam ir nedaudz atšķirīgs pielietojums, bet tādas pašas praktiskās īpašības kā MayaSticks. Guļķu skaidas ir viegli uzliesmojošas, tāpēc, lai tās aizdedzinātu, pietiek ar krama vai citu liesmas avotu ar minimālu intensitāti - pietiek ar dažām dzirkstelēm.

Light My Fire novērtē visi dabas tuvuma entuziasti. Viņi novērtē ugunskura kurināšanas vieglumu, lielākās daļas izejvielu pilnīgi dabisko izcelsmi un atsevišķu produktu izcilo kvalitāti. Viens no tiem ir Fire BioArmy, kurā ražotājs izmantojis 9 mm biezu krama kramu, kas nodrošina līdz pat 12 000 kociņu, nezaudējot aizdegšanas vieglumu. Interesanti, ka krama dzirksteles rada dzirksteles ar temperatūru līdz pat 3000 grādiem pēc Celsija, tāpēc tā spēj aizdedzināt vismitrāko malku lietainā dienā.   Interesanti, ka krama dzirksteles rada dzirksteles ar temperatūru līdz pat 3000 grādiem pēc Celsija, tāpēc tā spēj aizdedzināt vismitrāko malku lietainā dienā.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā