• Izpārdošana!
Light My Fire BioArmy, melns

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces

Materiāls
Aluminum
Tips
Fire starters
Krāsa
Black
Svars
37 g
Ražotājs
Light My Fire

Ugnies skeltuvas Light My Fire BioArmy, juodas

415970
1699 1799
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 5.78€
Veiciet pasūtījumu 23h 33m 45s laikā, nosūtīsim jau ŠODIEN!

Krājumu daudzums:
Ir uz vietas, noliktava (3 )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 1-2 d.d. DPD (3,90 €)

Apraksts

Light My Fire Fire Bio Army black ir drošs krama krams uguns kurināšanai, kas paredzēts lietošanai militāriem un izdzīvošanas mērķiem.

Nodrošināts līdzeklis uguns kurināšanai

Light My Fire Bio Army ir neliels krams, kura izmērs ļauj to ērti nēsāt kabatā, izdzīvošanas komplektā vai evakuācijas somā.

Krāsnis ir 9 mm biezs, kas nozīmē ļoti ilgu kalpošanas laiku, sasniedzot līdz pat 12 000 krēslu. Kārmes stienis ir izgatavots no alumīnija sakausējuma, kas rada enerģiskas dzirksteles, kuru temperatūra var sasniegt līdz pat 3000 ° C.

Light My Fire Fire Bio Army ļauj iekurt uguni jebkuros laikapstākļos, tas lieliski noderēs arī grila, degļa un gāzes plīts aizdedzināšanai.

Uzdedzinātājs darbojas arī slapjā laikā, lietū, sniegputenī, jebkurā augstumā un platuma grādos.

Draudzīgs videi

Bio sērijas sērkociņu rokturis ir izgatavots no bioplastmasas, t. i., plastmasas, kas iegūta no atjaunojamiem resursiem.

Tērauda kaplis un glābšanas svilpe

Irdzirksteļu dzirkstelēšanai tiek izmantota uzlabota tērauda virve, kuras rokturis ir aprīkots ar iebūvētu glābšanas svilpi. Atkarībā no lietotāja prasmēm un lietošanas intensitātes ražotājs norāda, ka krekla kalpošanas laiks ir līdz 12 000 krēslu.

Light My fire FireSteel Bio Army ir uzticams ikviena tūrista un izdzīvotāja draugs, kas ļauj iekurt uguni neatkarīgi no laika apstākļiem.

Par Light My Fire

website-brand-banner-LMF.jpg

 

Light My Fire zīmolu 1995. gadā nodibināja Maikls Odkvists, kurš sāka tā paplašināšanos, izplatot produktu, kas gvatemāliešu vidū pazīstams kā MayaSticks. Šis degmaisījums ir atsevišķu kociņu formā, kas izgatavoti no Montezuma priedes koksnes, kura aug tikai Gvatemalā un daļā Meksikas. Augstais sveķu saturs nozīmē, ka koksne gandrīz uzreiz aizdegas gan pie negatīvām temperatūrām, gan lietus vai augsta mitruma apstākļos. Dažus gadus pēc MayaSticks panākumiem ražotājs laida klajā arī produktu Tinder-on-a-Rope, kam ir nedaudz atšķirīgs pielietojums, bet tādas pašas praktiskās īpašības kā MayaSticks. Guļķu skaidas ir viegli uzliesmojošas, tāpēc, lai tās aizdedzinātu, pietiek ar krama vai citu liesmas avotu ar minimālu intensitāti - pietiek ar dažām dzirkstelēm.

Light My Fire novērtē visi dabas tuvuma entuziasti. Viņi novērtē ugunskura kurināšanas vieglumu, lielākās daļas izejvielu pilnīgi dabisko izcelsmi un atsevišķu produktu izcilo kvalitāti. Viens no tiem ir Fire BioArmy, kurā ražotājs izmantojis 9 mm biezu krama kramu, kas nodrošina līdz pat 12 000 kociņu, nezaudējot aizdegšanas vieglumu. Interesanti, ka krama dzirksteles rada dzirksteles ar temperatūru līdz pat 3000 grādiem pēc Celsija, tāpēc tā spēj aizdedzināt vismitrāko malku lietainā dienā.   Interesanti, ka krama dzirksteles rada dzirksteles ar temperatūru līdz pat 3000 grādiem pēc Celsija, tāpēc tā spēj aizdedzināt vismitrāko malku lietainā dienā.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.