• Izpārdošana!
WETSUIT JOBE TORONTO LONG JOHN 2MM MEN-|Jobe Size S|

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces

WETSUIT JOBE TORONTO LONG JOHN 2MM MEN-|Jobe Size S|

1232330
6599 10900
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 5.61€
Veiciet pasūtījumu 23h 22m 07s laikā, nosūtīsim jau ŠODIEN!

Krājumu daudzums:
Ir uz vietas, noliktava (1 )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 1-2 d.d. DPD (4,90 €)

Par Jobe

18839022_1353332998069108_9046317632062662284_n_2.jpg

 

Mēs vēlamies, lai jūs varētu izbaudīt visus svarīgos dzīves aspektus. Mēs vēlamies, lai jums būtu jautri. Lai kopā ar saviem mīļajiem radītu atmiņas. Lai izbaudītu absolūtu brīvību. Lai jūsu sirds būtu piepildīta ar neaizmirstamiem mirkļiem. Lai atklātu skaistas vietas. Atpūsties. Bet arī sajust satraukumu un adrenalīna pieplūdumu. Kā? Daloties ar savu kaislību uz ūdenssportu. 

Mūsu misija ir dabūt jūs uz ūdens. Katru dienu mēs cītīgi strādājam, lai to paveiktu. Un katru dienu mēs cītīgi strādājam pie jaunu produktu izstrādes, lai padarītu jūsu dzīvi uz ūdens gan vieglāku, gan jautrāku. Mūsu mērķis ir uzlabot jūsu sniegumu.

Stand Up Paddleboarding ir lielisks veids, kā atspoguļot šo aizraušanos ar ūdenssportu. Pieņemiet SUP izaicinājumu un atklājiet savu pasauli ar Jobe SUP. Atklājiet, ka jūsu vietējais ezers var sniegt jums kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni. Atklājiet, ka kanāls jūsu dzimtajā pilsētā ar SUP pārvēršas par pilsētas džungļiem. Atklājiet, ka joga nav paredzēta tikai kontinentam. Atklājiet savus slēptos talantus. Atklājiet, ka Jobe SUP ir pieejams visur un ikvienam!

Mūsu aizraušanās ar ūdenssportu atspoguļojas arī mūsu attieksmē pret wakeboardingu. Jobe atzīst jautrību, ko sniedz veikbordings kopā ar draugiem. Tāpēc Jobe produktu un inovāciju mērķis ir uzlabot ikviena veikbordista dzīvi ar kabeļiem. Inovācijas, lai jūs vēl vairāk izbaudītu savu iecienīto sporta veidu. Inovācijas, kas EVOlve wakeboarding!

Jobe velošanai dzīvesveids ir ideāls jautrības apvienojums. Neatkarīgi no tā, vai jūs nežēlīgi izbaudāt savu PWC vai pavadāt laiku uz laivas kopā ar ģimeni; Jobe rūpējas, lai katrs #jobemoments būtu jautrs brīdis ikvienam. 

Baudot ūdenssportu mitreni ir būtiski, lai no tā gūtu maksimālu labumu. Tāpēc Jobe pievērsa īpašu uzmanību saviem hidrotērpiem. Jobe hidrotērpi ir tehnoloģiski progresīvi, un tajos izmantotas jaunākās konstruēšanas metodes un materiāli. Turklāt tie ir pieejami dažādās modernās krāsās un modeļos. Izstrādāti līdz pilnībai. Izstrādāti, lai apģērbtu un pārsteigtu.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.