Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S
Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Augstums
172 cm
Tips
Elliptical trainer
Garums
204 cm
Platums
84 cm
Svars
183.5 kg
Programmu skaits
10
Maksimālā slodze
181 kg
Enerģijas avots
Hybrid generator
Step length
52 - 55 cm
Paredzētais lietojums
Komerciālai lietošanai
Pretestības līmenis
40
Displejs
LED
Bremžu sistēma
Belt
Spararata svars
Not specified
Spararata novietošana
Aizmugurē
Pudeļu turētājs
HRC programma
Fitnesa pārbaude
Yes
Distance between pedals
6 cm
Sirdsdarbības mērītājs
Yes

Eliptiskais trenažieris Intenza Fitness 450ETi2S

425883
4 199.00
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 106.56€

Krājumu daudzums:
Available in Supplier store (5+ )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 20+ d.d. DPD (60,00 €)
Svars: 249 kg.

Apraksts

450 SĒRIJAS ELIPTISKAIS TRENAŽIERIS

Intenza 450 eliptiskais trenažieris ir radīts, lai nodrošinātu dabisku un stabilu treniņu iespēju, atdarinot dabiskās skriešanas kustības un plūdenumu. Ergonomiskie rokturi atrodas komfortablā augstumā, kas ļauj tos ērti satvert stāvus pozīcijā un pedāļu kustība ļauj veikt dabiskas kustības, jo kājas kustās tāpat kā tās kustētos, skrienot pa zemi. Plūstošas, maigas kustības nerada triecienu locītavām vienlaikus nodrošinot efektīvu treniņu visam ķermenim.

450 i2S Konsole

Intenza 450 i2S proporcionālā konsole ir sinonīms funkcionalitātei un praktiskumam. Tā ļauj trenēties ar nozīmi un skaidrību. Konsolei ir vienkāršs, intuitīvi lietojams, ar baltu LED izgaismojumu apveltīts interfeiss, kuram ir 3 vadības pogas. Uni—Dial™ nodrošina lietotājam pilnīgu piekļuvi visa veida funkcijām, kas var palīdzēt lietotājam uzlabot savu sniegumu. Konsolei ir ar lāzeru gravēta alumīnija ietvars, tā neslīdošās slīpās malas nodrošina nepārspējamu funkcionalitāti un lietošanu arī treniņa laikā.

Trenažieris nodrošina taustes sajūtu un muskuļu iesaisti treniņa procesā, pateicoties augstās kvalitātes materiāliem un funkcionālajām detaļām. Tam ir aerodinamiskas funkcijas, kā arī tas ļauj trenēties dažāda veida apvidos, izvēloties sev piemērotāko treniņa programmu. 

TRENAŽIERA ĪPAŠĪBAS

Displeja rādījumi HR, vati, laiks, slīpums, kalorijas, attālums, SPM, līmenis, treniņa kopsavilkums, treniņa profils.
Sirdsdarbība mērīšana Polar®— kodēta bezvadu telemetrijas tehnoloģija: iebūvēts - sirdsdarbības uztvērējs (nepieciešama pulsa jostiņa). Digitālā kontakta sirdsdarbības tehnoloģija nodrošina precizitāti un uzticamību.
On—The—Fly Ļauj pārslēgties uz citām treniņu programmām treniņa laikā.
Enerģijas taupīšanas sistēma Enerģijas taupīšanas režīmu izmanto, lai samazinātu enerģijas patēriņu (nepārsniedzot 0,5 W), kas atbilst Erp EC 1275/2008 prasībām.
MYE Audio komplekta iespējas Papildaprīkojums, kas atbalsta MYE audio uztvērēju.
Uni—Dial™ kontrole Pilnīga piekļuve lietotāja interfeisa funkcijām un iestatījumiem un to vadība, izmantojot Uni-Dial ™ ērtības.
C—SAFE standarta jauda Standarta C—SAFE atbalsta papildu aprīkojuma uzlādi.
Displeja veids Liels baltas gaismas LED displejs ērti nodrošina visu nepieciešamo informāciju.
Ekrānsaudzētājs Augšuplādē 10 attēlu failus ziņām vai komerciālām reklāmām, kas tiks rādīti uz ekrāna trenažiera gaidīšanas jeb stand-by režīmā.

TRENIŅA IESPĒJAS

Fitnesa tests Fitnesa tests nosaka indivīda fiziskās sagatavotības līmeni, pamatojoties uz VO2 max standartiem. Pārbaudes metode ietver Astrand-Rhyming.
Ātrā uzsākšana Quick Start jeb ātrā uzsākšana ir manuālā treniņu programma.
Uzlabotā programma 10 iepriekš iestatītas programmas: 1:3 intervāli, 1:2 intervāli, 1:1 intervāli, 3 soļu intervāli, viegls kāpums, pauguri, virsotne, kalnā mīšana, HIIT iesācējiem, HIIT pieredzējušiem lietotājiem.
Mērķa programma 3 mērķa programmas: laiks (1—99 mins), attālums (1—99 km), kalorijas (10—2500 Kcals)

Par Intenza

1601991689993.jpg

 

Vīzija
Mūsu vīzija ir piedāvāt ilgtspējīgus veselības un fitnesa risinājumus, lai godinātu holistiskās veselības spēku. Prāts. Ķermenis.

Misija
Dzīvot. Strādā. Spēlēt
Nodrošināt izcilību, izmantojot veselības un fitnesa risinājumus un labklājības pieredzi, lai veicinātu, atbalstītu un stiprinātu personīgo un organizācijas veselību.

Sasniegt vairāk kopā
Izmantojot sadarbības spēku, mēs izvirzām godīguma un ētikas standartus, vienlaikus nosakot visaugstākos dizaina, kvalitātes, pakalpojumu un inovāciju standartus.

Turpmāk šodien
Mēs paplašinām šodienas robežas, apvienojot radošumu ar rītdienas tehnoloģijām. Dizains
Mūsu panākumi ir rezultāts jaunu metožu un ideju izpētei ārpus ierastajām robežām.   Inovāciju vadīti un tehnoloģiju iedvesmoti, mēs izstrādājam produktus, kas ilustrē, kā mūsu filozofija un DNS tiek pielietota katrā procesa posmā.   Ar aizrautību un izpratni mēs veidojam savu ceļu, lai izstrādātu izcilus, ilgtspējīgus produktus.

Partnerība
Cilvēki ir mūsu vērtīgākā vērtība, un mēs veidojam attiecības, pamatojoties uz kopīgām vērtībām un uz cilvēkiem orientētām stratēģijām.   Kā viena komanda mēs ar lepnumu strādājam kopā visās valstīs, dažādās laika joslās un pāri robežām.   Mūsu kolēģi, mūsu partneri, mūsu lietotāji.   Tā ir Intenza globālā kopiena.

Izcilība
Mūsu unikālā pieeja dizainam liek mums domāt pieredzes kategorijās, un mēs izmantojam šos stāstus, lai radītu savus produktus.   Estētikas ziņā mēs priekšplānā izvirzām cilvēka uztveri.   Mēs izmantojam visas iespējas, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.   Intenza produkti tiek radīti bez kompromisiem.   Neviena detaļa nav par mazu un neviens process nav par daudz, kad runa ir par izcilības sasniegšanu.

Izstādes mantojums
Mūsu vēsture raksturo zīmolu, kas novērtē tradīciju vērtību un to, kā tās var mūs noturēt uz zemes, vienlaikus virzot mūs uz priekšu.   Mūsu mantojums ir veidots no pašiem pamatiem.   Mēs saglabājam stabilitāti un spēku, paliekot uzticīgi saviem pamatiem.   Mēs cenšamies ieviest ilgtspējību visā mūsu zīmolā, atbalstot mūsu apņemšanos godprātīgi veikt uzņēmējdarbību.   Šie principi palielinās vērtību, ko mēs sniedzam mūsu kopienām, un kopā mēs veidojam mantojumu, kas radīts, lai būtu ilgstošs.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.