Highlander izpletņa virves aproce, t-krekls, svilpe, melns

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Gender
Man
Woman

Apyrankė iš parašiutų virvės Highlander, trišakis, švilpukas, juoda

712107
5.99
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 2.04€

Krājumu daudzums:
Available in Supplier store (5 )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 3-7 d.d. DPD (3,90 €)

Apraksts

PARACORD aproce ir adīta no vairākiem metriem augstas kvalitātes neilona auklas, kas spēj izturēt līdz pat 250 kg. Aproce ir savienota ar plastmasas aizdari (trīszobu), kurā ir iebūvēts svilpītis. Vajadzības gadījumā aproci var atšķetināt, un auklu var izmantot patversmes būvēšanai, avārijas nolaišanai pa virvi vai kā rezerves kurpju auklas. Parametri Materiāls: neilons Krāsa: melna Izmērs: 23 x 2 cm Garums pēc atšķetināšanas: aptuveni 2,5 m Kravnesība: 250 kg Vispārīga informācija par izstrādājumuGarantijas termiņš 24 mēnešiRažotājs Highlander

Par Highlander

large-tent-image.png

 

Highlander tika dibināts pagājušā gadsimta 80. gados, kad brīvdabas iepazīšana tika uzskatīta par dārgu nodarbi. Mēs uzskatījām citādi - ka āra vides izaicinājumu un skaistuma baudīšanai jābūt pieejamai ikvienam.

Gadu gaitā šī ētikas nostādne ir bijusi mūsu ziemeļzvaigzne, jo mēs nepārtraukti cenšamies radīt apģērbu un ekipējumu, kas palīdz ikvienam iepazīt savu pasauli un savu ceļu. Pēc 35 gadiem šī aizvien pieaugošā aizraušanās un mūsu apņemšanās ražot ekipējumu, kas palīdz cilvēkiem labi izskatīties, labi justies un būt drošiem, ir palīdzējusi Highlander kļūt par tādu zīmolu, kāds tas ir šodien.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.