• Izpārdošana!
  • Ātra piegāde
Trīskārša siena batutam BERG AeroWall 2x2 BLK&GRY

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces

Trīskārša siena batutam BERG AeroWall 2x2 BLK&GRY

407610
715,00 €
Akcija no: 2023-03-24 līdz: 2023-03-31
1 113,00 €
Līdz akcijas beigām:
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 21.94€
Veiciet pasūtījumu 01h 32m 02s laikā, nosūtīsim jau ŠODIEN!
Ir uz vietas, noliktava (2 )

NEMOKAMAI preci jums piegādāsim līdz: otrdiena, marts 28 d. DPD (0,00 €)

Apraksts

Unikālais BERG AeroWall ir izstrādāts, lai ļautu īstiem lecējiem veikt (ekstrēmus) trikus. Siena tiek uzpumpēta un pēc tam piestiprināta pie īpaši izturīga un stabila rāmja. Tas padara Sienu ļoti izturīgu un piemērotu lēkšanai pret to. Sienu ir viegli uzstādīt un noņemt. Sienu var izmantot kopā ar BERG Ultim Elite FlatGround.

Par BERG

berg-banner.jpg

Eiropas uzņēmumam BERG ir vairāk nekā 29 gadu pieredze āra atpūtas produktu izstrādāšanā, ražošanā un pārdošanā. Uzņēmuma gokarti un batuti garantē patīkamu atpūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Turklāt uzņēmuma batuti ir labākie Eiropā.

BERG gokartu ražošana tika uzsākta vienā no Nīderlandes klētīm. Šobrīd BERG ir veiksmīgs starptautiskais uzņēmums, un tā gokarti tiek pārdoti vairāk nekā 56 valstīs.

Lēkāt uz batuta ir patīkami, tomēr ir jāievēro drošība. Lai garantētu drošību, BERG saviem produktiem veic padziļinātas pārbaudes. Augstie un izturīgie BERG tīkli nodrošina drošu lēkāšanu, pat ja jūs lecat, cik vien augstu varat. Visi BERG produkti atbilst augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem.

 

 

FAQ

Write your question

* Required field

Sending your question, please wait...

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā