Batuta platforma un batuta kāpnes Berg L

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Materiāls
Metal,Plastic
Krāsa
Black
Izmērs
-
L
Max user weight
120 kg
User age
0-2 years
Ce_label
1
Type_accessoire
Ladder

Kopėtėlių platforma ir kopėtėlės batutui Berg L

267246
116.00

Tā vietā 117,98 €

AR PVN
Ikmēneša maksājums no 6.68€

Paka satur

Krājumu daudzums:
Available in Supplier store (5+ )
Piegādes nosacījumi:
Piegādāsim cauri 3-7 d.d. DPD (5,90 €)

Spare parts

Apraksts

BERG kāpnes ir īpaši izstrādātas, lai pēc iespējas atvieglotu iekāpšanu uz batuta! Pakāpieni ir aprīkoti ar pretslīdes materiālu, un tie caurlaidīs ūdeni. Kāpnes ir arī viegli samontēt un piestiprināt. Ar BERG kāpnēm + platformu uzkāpšana uz batuta ir patiešām vienkārša! Platforma nodrošina arī ērtu tīkliņu jūsu apaviem. Vēlaties uzzināt, kādas kāpnes jums ir nepieciešamas? 

Lāpnes L: 85, 90 un 95 cm augstiem batutiem

Related products

Par BERG

berg-banner.jpg

Eiropas uzņēmumam BERG ir vairāk nekā 29 gadu pieredze āra atpūtas produktu izstrādāšanā, ražošanā un pārdošanā. Uzņēmuma gokarti un batuti garantē patīkamu atpūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Turklāt uzņēmuma batuti ir labākie Eiropā.

BERG gokartu ražošana tika uzsākta vienā no Nīderlandes klētīm. Šobrīd BERG ir veiksmīgs starptautiskais uzņēmums, un tā gokarti tiek pārdoti vairāk nekā 56 valstīs.

Lēkāt uz batuta ir patīkami, tomēr ir jāievēro drošība. Lai garantētu drošību, BERG saviem produktiem veic padziļinātas pārbaudes. Augstie un izturīgie BERG tīkli nodrošina drošu lēkāšanu, pat ja jūs lecat, cik vien augstu varat. Visi BERG produkti atbilst augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem.

 

 

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā