• Izpārdošana!
  • Ātra piegāde
Body-Solid GS348 Professional Power Rack /...

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces

Body-Solid GS348 Professional Power Rack / Smite mašīna

202869
1 331,00 €
Akcija no: 2023-03-24 līdz: 2023-03-31
1 864,00 €
Līdz akcijas beigām:
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 41.19€
Veiciet pasūtījumu 00h 42m 55s laikā, nosūtīsim jau ŠODIEN!
Ir uz vietas, Kaunas noliktava (1 )

NEMOKAMAI preci jums piegādāsim līdz: trešdiena, marts 29 d. DPD (0,00 €)

Apraksts

Multipreses mašīna Body-Solid GS348 tika izstrādāta tā, lai nodrošinātu dabiskas ķermeņa augšējās un apakšējās daļas kustības maksimālai muskuļu mijiedarbībai. Tās izturīgā konstrukcija un plašais izmantošanas spektrs ir šīs viegli lietojamās mašīnas galvenās priekšrocības. Ar profesionālo Multi-Press Machine Body-Solid GS348 jūs varat veikt praktiski visus tos pašus vingrinājumus kā pilnībā aprīkotā sporta zālē, taču ērtā vietā - savās mājās.


.

Par Body-Solid

bodysolidbanner.jpg

 

Body-Sold ir vadošais augstas kvalitātes trenažieru ražotājs. Mēs koncentrējamies uz mājas un komerciālajiem tirgiem. Pēdējo 20 gadu laikā esam uzkrājuši zināšanas un guvuši lielu pieredzi fitnesa nozarē. Mēs varam piedāvāt pilnu produktu klāstu, tostarp daudzpozīciju trenažierus, brīvā svara trenažierus, kardiovaskulārus produktus, svaru plāksnes, ķegļu zvārgus, hanteles un daudzus fitnesa piederumus.

Ta, ka jums ir augstas kvalitātes mājas trenažieru zāle, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, ir neticami svarīgs elements, lai saglabātu jūsu koncentrēšanos uz jūsu mērķiem. Body-Solid mājas trenažieri ir izstrādāti tā, lai pielāgotos jūsu izmēram, fitnesa līmenim, mērķiem un videi.

FAQ

Write your question

* Required field

Sending your question, please wait...

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā