• Ātra piegāde
Stationary table SS-M05 100x185cm

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Maksājiet, saņemot preces

Garums
185 cm
Platums
100 cm
Svars
120 kg
Maksimālā slodze
160 kg
Augstuma regulēšana
48-100 cm

Stationary table SS-M05 100x185cm

427110
77500
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 23.81€
Ir uz vietas, noliktava (4 )

NEMOKAMAI preci jums piegādāsim līdz: pirmdiena, jūnijs 12 d. DPD (0,00 €)

Apraksts

The SS-M05 has a stable steel structure covered with powder paint, as standard there are one-piece lying. The table height is adjusted using a hand crank located at the back of the table frame. The SS-M05 uses a fully bearing height adjustment mechanism. A characteristic feature of this table is the wide table top, which allows you to conduct exercises using the Vojta and Bobath method.

Additional options include:

- sleeper hanger

- driving wheel system

Par WSTECHWSTECH uzņēmums tika dibināts 2000. gadā.  Drīz pēc tam, pateicoties uzņēmuma īpašnieku aizrautībai un ambiciozajiem plāniem, mēs sākām rehabilitācijas galdu ražošanu un pārdošanu, kā arī apgādājam dažādas veselības aprūpes iestādes.  Atzīstot medicīnas iekārtu tirgus lielo izaugsmes potenciālu, mēs galvenokārt koncentrējām savu darbību uz mūsu pamatdarbību.

Mūsu prioritāte ir saglabāt augstāko produktu kvalitāti, kā arī nodrošināt darba komfortu un sniegt vislabāko iespējamo servisu mūsu klientiem. Katrs no mūsu izstrādājumiem ir izstrādāts un ražots, īpašu uzmanību pievēršot funkcionalitātei un uzticamībai.  Mūsu produkcija ir balstīta uz augstas kvalitātes sertificētiem materiāliem un komponentiem, ko piegādā pasaules vadošie ražotāji.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā