• Tikai tiešsaistē
  • -6,44 €
Donic Waldner 900 galda tenisa raķete 754893

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Donic Waldner 900 galda tenisa raķete 754893

651926
40,55 € 46,99 € -6,44 €
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 6.89€
Atvainojamies, šobrīd šo preci pasūtīt nevar.

(0)

Apraksts

Donic Waldner 900 galda tenisa raķete 754893

 

Donantiskā pingponga raķete paredzēta pieredzējušiem spēlētājiem, kuri dod priekšroku uzbrukuma spēles stilam. Ergonomiska roktura forma nodrošina komfortu spēles laikā. Tās noapaļotā forma novērš spiedienu uz roku. Rokturis ir papildus aprīkots ar ABP sistēmu - individuālu rokas līdzsvara regulēšanas sistēmu. Šī raķete ir paredzēta pieredzējušiem un uzbrūkošiem spēlētājiem, kuri spēlē ar labu rotāciju un lielu ātrumu.

 

Tehniskās specifikācijas:

· Koks: Konkurence (5C)

· Sūklis: 2,1 mm

· Ātrums: 90

· Rotācija: 90

· Control: 60

· ITTF apstiprināts  

 

About Donic

geras panda jpg_2.png

Tradicionālais un gadsimtu vecais Schildkröt zīmols. 1889. gadā uzņēmējs Frīdrihs Bensingers, baņķieri Hohenemseri un brāļi Lenelji Manheimā-Nečkarau nodibināja "Rheinische Gummi und Celluloid Fabrik". Viņi izstrādāja un pirmie sāka izmantot pūšanas-spiešanas metodi, ar kuru sāka ražot leļļu galviņas un vēlāk arī galda tenisa bumbiņas no celuloīda un kura līdz pat mūsdienām tiek izmantota kā visā pasaulē atzīta ražošanas metode. Bruņurupuču zīmolu kā juridisku preču zīmi reģistrēja 1889. gadā. Bruņurupuča bruņas atgādina celuloīda izstrādājumu ēnojumu un rakstu, un to līdz pat mūsdienām izmantoja kā starptautisku preču zīmi dažādiem izstrādājumiem, tomēr galvenokārt lellēm un galda tenisa izstrādājumiem. Slavenās Schildkrot bumbiņas vienmēr visā pasaulē simbolizēja augstu kvalitāti un veiktspēju visos aspektos.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā