Āra galda tenisa raķete Joola Linus Outdoor
Āra galda tenisa raķete Joola Linus Outdoor
Āra galda tenisa raķete Joola Linus Outdoor
  • -1,00 €
Āra galda tenisa raķete Joola Linus...
Āra galda tenisa raķete Joola Linus...
Āra galda tenisa raķete Joola Linus...

GARANTIJA

  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija
  • 30 dienu atgriešana
  • Produktam 24 mēnešu garantija
  • Bezmaksas konsultācija

Ātrums
50
Svars [g]
109 g
Spin
50
Kontrole
100
Performance type
Recreational

Āra galda tenisa raķete Joola Linus Outdoor

260419
8,99 € 9,99 € -1,00 €
AR PVN
Ikmēneša maksājums no 3.06€
Atvainojamies, šobrīd šo preci pasūtīt nevar.
Krāsa

Apraksts

Svars: 109 g.
Kontrole: 100.
Ātrums: 50.
Griešana: 50.

About Joola

joola.jpg

 

JOOLA dibinātājs ir Karls Freijs, bijušais universālveikalu grupas īpašnieks Fr. Th. Jooss, kas atrodas Landau, Vācijā. Jooss sporta nodaļa 1952. gadā bija iesaistīta pirmo galda tenisa galdu ražošanā. Līdz 1954. gadam galda tenisa ražošana kļuva par patstāvīgu grupas nodaļu. Pagājušā gadsimta 50. gados bija ierasts kombinēt uzņēmumu un pilsētu nosaukumus, un tā radās zīmola JOOLA nosaukums - Jooss un Landau vārdu kombinācija.

Pēc milzīgiem panākumiem un popularitātes JOOLA izveidojās kā neatkarīgs uzņēmums un 1963. gadā pārcēlās uz Godramšteinu. Uzņēmums piedzīvoja strauju izaugsmi un ātri vien sasniedza ražošanas jaudu jaunajā atrašanās vietā, neraugoties uz to, ka tika pārņemtas papildu ēkas. 1973. gadā JOOLA atklāja savu Sībeldingenas pilsētiņu, kurā ir 1800 m² ražošanas telpu, 1200 m² noliktavu telpu un 700 m² biroju telpu. Sībeldingenas pilsētiņa joprojām tiek izmantota kā JOOLA Eiropas galvenā mītne.

1979. gadā uzņēmuma vadību kā izpilddirektors pārņēma Mihaels Bachtlers, kurš kopš 1968. gada bija uzņēmuma JOOLA izpilddirektors. Viņš pārraudzīja tādus nozīmīgus notikumus kā kļūšana par 1996. gada Atlantas, 2000. gada Sidnejas un 2004. gada Atēnu vasaras spēļu oficiālo galda spēļu sponsoru. 2018. gadā Maikls Bachtlers paziņoja par pēctecības plāniem un to, ka JOOLA zīmolu iegādāsies tā ilggadējais izplatīšanas partneris ASV - Sport Squad, Inc.

2019. gadā JOOLA iegādājās tās Ziemeļamerikas partneris Sport Squad, Inc. uzņēmuma prezidenta Ričarda Lī vadībā. JOOLA un Sport Squad, Inc. ir partneri kopš 2006. gada, kad Sport Squad, Inc. kļuva par JOOLA zīmola izplatītāju Ziemeļamerikā.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā