Produktu saraksts pēc zīmola Wilson

18-0437_New_GST_High_School_Explore_Explore_Page_Banner_0.jpg

 

The Wilson Sporting Goods Company ir amerikāņu sporta inventāra ražotājs, kas atrodas Čikāgā, Ilinoisas štatā. Kopš 1989. gada tas ir Somijas grupas Amer Sports meitasuzņēmums. Wilson ražo aprīkojumu daudziem sporta veidiem, tostarp amerikāņu futbolam, badmintonam, beisbolam, basketbolam, ātrajam softbolam, golfam, raketbolam, futbolam, skvošam, tenisam un volejbolam.

Uz vairāk nekā 100 gadiem Wilson ir pētījis spēcīgās un simbiotiskās attiecības, kādas sportistam ir ar savu aprīkojumu. Paturot prātā šīs attiecības, uzņēmums izgudro, projektē un izstrādā produktus, kas maina spēles, izmantojot modernākās sporta tehnoloģijas un zināšanas, kā arī 10 000 cilvēku lielā Wilson konsultatīvā personāla ieskatus un vēstniecību. Šo personālu veido labākie jauniešu, koledžu, amatieru un profesionālie sportisti, komandas, treneri, programmas un līgas no visas pasaules.

Uzņēmuma nelokāmā apņemšanās ieviest inovācijas virza tā sporta veidus uz jaunām teritorijām, tostarp digitāli savienotiem, sociāli koplietojamiem un īpaši pielāgojamiem produktiem. Šī apņēmība un mērķtiecība ir ieausta visā Wilson globālajā kultūrā, kas balstās uz sadarbību, eksperimentēšanu, aizrautību, komandas darbu, neatlaidību, atjautību un pozitīvismu.

Šodien miljoniem tenisa, beisbola, softbola, futbola, basketbola, futbola, volejbola un golfa sportistu izvēlas izmantot Wilson produktus, gatavojoties un piedaloties mačos, spēlēs, turnīros un čempionātos.

Write your question

* Required field

Sending your question, please wait...
Filtrēt
Piegāde
Kategorijas
Cena
Filtrs

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā