Produktu saraksts pēc zīmola ProForm

Proform-banner-3200page-title-3200.jpeg

 

ProForm® ir zīmols, ko izvēlas cilvēki, kuri meklē nopietnu, augstas veiktspējas treniņu

.

Līderis veiktspējas un inovāciju jomā, tas ir fitnesa zīmols Nr. 1 pasaulē. Tas ir ne tikai ProForm pazīstams ar jaunāko tehnoloģiju ieviešanu, bet arī pasaules līderis mājas skrejceliņu piedziņas sistēmu, amortizācijas, interaktīvo treniņu un eliptisko tehnoloģiju jomā.

Pateicoties jaunākajiem sasniegumiem amortizācijas, elektronikas un uzticamības jomā, mūsu skrejceliņi ir kļuvuši par pārliecinošu fitnesa entuziastu izvēli visā pasaulē.

Pēdējos gados, ProForm ir prezentējis pilnu trenažieru, eliptisko trenažieru, svaru solu un citu produktu līniju - visi tie ir pielāgoti, lai nodrošinātu visefektīvāko pieejamo treniņu.

No mūsu pirmā SpaceSaver™ skrejceliņa līdz mūsu jaunākajiem augsto tehnoloģiju trenažieriem, ProForm joprojām ir inovatīvu trenažieru jaunāko sasniegumu virsotnē.

Lai kādi būtu jūsu fitnesa mērķi, ProForm var palīdzēt tos sasniegt!

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā