Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Paddlelite

Produktu saraksts pēc zīmola Paddlelite

336152_342274955862370_733209801_o_2.jpg

Paddlelite® mācību ierīces

Paddlelite kanoe ergometrs ir treniņierīce gan ūdenssportam, gan arī trenažieru zālēm, fizioterapeitiem, rehabilitācijas un mājas fitnesam.

Ar Paddlelite jūs trenēsiet visu savu ķermeni kopīgi saudzīgā veidā. Paddlelite piedāvā torsa rotācijas treniņu, kas veido muskuļus ķermeņa augšdaļā, lai uzlabotu un novērstu muguras problēmas. Turklāt ritmiskās airēšanas kustības samazina stresu un slodzi.

Airēšanas trenažieri ir vienīgās spēka un izturības treniņa ierīces, jo tiek nodarbināti gandrīz visa ķermeņa muskuļi. Laikā, kad airējat, jums ir nepieciešama liela enerģija, tāpēc Paddlelite ir ļoti efektīvs svara samazināšanai.

Izturības treniņos ar Paddlelite jūs trenēsiet muguras, plecu un sānu vēdera muskuļus, lai novērstu muguras sāpes!


Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā