Produktu saraksts pēc zīmola Nautilus

treadmills-by-nautilus-bg.jpg

 

Nautilus ir fitnesa zelta standarts un tiek uzskatīts par modernās komerciālās sporta zāles pamatlicēju. 1970. gadā Nautilus radīja revolūciju fitnesa jomā, iekļaujot Nautilus cam dizainu plašā ķēdes treniņu aprīkojuma klāstā. Šodien Nautilus apkalpo patērētājus mazumtirdzniecībā, turpinot savas izcilības tradīcijas un ražojot kardio un spēka risinājumus mājām.

Nautilus galvenais ir veiktspēja. Sastāv no pilna kardiotrenažieru aprīkojuma komplekta intensīvam krosa treniņam, skriešanai vai braukšanai ar velosipēdu, Nautilus ir nepārprotama izvēle apņēmīgiem sportistiem, kuri trenējas, seko līdzi un sasniedz augstākus rezultātus un sagaida, ka to pašu darīs arī viņu aprīkojums. Iemiesojot visu, ko nopietni sportisti meklē no mājas kardio režīma, Nautilus aktīvi izaicina jūs sasniegt savus personīgos labākos rezultātus.

Trenēties mājās nenozīmē trenēties vienatnē. Nautilus palīdz jums atrast savas priekšrocības, savienojot jūs ar jūsu personīgajiem datiem, treniņu statistiku, virtuālajiem treneriem, treniņu draugiem - pat skriešanas un riteņbraukšanas trasēm visā pasaulē. Mūsu lietotnes virtuāli nostāda jums līdzās personīgo fitnesa treneri, kas godīgi uzrauga jūsu rādītājus un augstu novērtē jūsu rezultātus. Pastipriniet savu spēli, uzņemiet vēlamo tempu un pārsniedziet savas robežas ar Nautilus.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā