Produktu saraksts pēc zīmola Leatherman

New Project (37)(1)_3.jpg

 

Būdami ekonomiskā ceļojumā uz Eiropu 1975. gadā, Tims Leathermans un viņa sieva Chau pastāvīgi sastapās ar noplūdušu viesnīcas santehniku un ceļa malās ar sava kaprīzā Fiat salabojumiem. Tims saprata, ka ir nepieciešams daudzfunkcionāls instruments, kura pamatā būtu knaibles. "Man līdzi bija skautu nazis, un es to izmantoju visam, sākot no maizes sagriešanas līdz automašīnas labošanai. Bet es visu laiku vēlējos, lai man būtu knaibles!".

Kad Tims atgriezās Štatos, viņš paņēma līdzi savu "multifunkcionālā instrumenta" ideju, dažas ceļojuma laikā uzzīmētās skices un ķērās pie darba.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā