Filtrēt
Piegāde
Cena
Kategorijas
Filtrs

Produktu saraksts pēc zīmola Joyor

14361475_1789423724609651_2206059691608407193_o_2.png

Joyor E-MOVING S.L ir elektrisko transportlīdzekļu uzņēmums, kas atrodas Barselonā, Spānijā un ir jaunās elektriskās mobilitātes koncepcijas virzītājspēks Eiropā, piedāvājot tirgū plašāko elektrisko skrejriteņu klāstu jebkurai gaumei un vajadzībām.

Joyor ir elektrisks un salokāms skūteris, kas paredzēts personīgajam transportam un brīvā laika pavadīšanai. Ātrs, izturīgs, stabils, drošs un viegli vadāms, Joyor ir projektēts Nīderlandē. Ar skrejriteni Joyor jūs varat izbaudīt rrevolucionāru transportu, kas radīts, lai piedāvātu vienreizēju pieredzi par nepārspējamu cenu.

Joyor piedāvā dažādus elektrisko skrejriteņu modeļus, kas ir izstrādāti, lai apmierinātu dažādu tipu klientus, sākot no jautriem un krāsainiem maziem elektriskajiem skrejriteņiem bērniem līdz īpaši viegliem, kompaktiem un ērti pārnēsājamiem mini elektriskajiem skrejriteņiem dāmām un jaudīgiem un ātriem elektriskajiem skrejriteņiem ar lielu paātrinājumu ambicioziem kungiem.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā