Produktu saraksts pēc zīmola Bowflex

bowflex.PNG

 

Viss sākās 1986. gadā. Kamēr citi gatavoja dārgus, tradicionālus trenažierus sporta zālēm, mēs izstrādājām inovatīvu veidu, kā sporta zāles kvalitātes rezultātus pārnest uz mājām. Izrādās, ka cilvēkiem šī ideja patiešām patika. Nebija dalības sporta zālē, nebija jāgaida uz aprīkojumu, nebija jācieš no spriedumiem. Tikai jūs, mērķis un ērts risinājums, kas atrodas blakus telpā un garantē rezultātus.

Bet mēs neapstājāmies pie tā. Tā vietā, lai sekotu līdzi tendencēm, mēs turpinājām izstrādāt revolucionārus risinājumus, paplašinot to klāstu ārpus mājas trenažieru zāles, lai iekļautu inovatīvus kardio un spēka produktus, kas atbilst visām vajadzībām. Kopumā mēs esam veltījuši vairāk nekā 30 gadus, lai izstrādātu gudrākus, ātrākus un efektīvākus veidus, kā sasniegt rezultātus jūsu mājās, un mēs tikai sākam. Tāpēc Bowflex joprojām ir zelta standarts un visuzticamākais vārds mājas fitnesa jomā.

Mēs zinām, ka mūsu produkti darbosies jums, jo mēs esam tādi paši kā jūs. Mēs neesam fitnesa roboti. Mēs esam fitnesa profesionāļu un iesācēju, bijušo sportistu, grupas maniaku, šķēršļu joslas braucēju, suņu pastaigu un skriešanas skrējēju, māmiņu, tēvu, tūkstošgades iedzīvotāju, bumeringa vecuma cilvēku, velosipēdistu un pārgājienu cienītāju sajaukums.

Mēs cenšamies pēc iespējas labāk praktizēt to, ko sludinām, un, tāpat kā jums, mums visiem ir dažādi panākumi. Tāpēc mēs koncentrējamies uz to, lai radītu mašīnas, kas pēc iespējas ātrāk un efektīvāk sniedz rezultātus, lai jūs varētu turpināt savu dienu un dzīvot veselīgāk, laimīgāk un labāk.

Mēs saprotam ceļojumu uz veselīgāku jūs, jo mēs to veicam kopā ar jums. Pievienojieties mums un Stopieties formā mūža garumā.

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

+371 27 118 655     |    info@powersport.lv

Nepieciešams padoms?

SPORTA PREČU VEIKALS

Darba stundas I - V:  9.00 - 18.00 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā