Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../../vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php) is not within the allowed path(s): (/home/power/domains/powersport.lt:/tmp:/usr/share/pear) in /home/power/domains/powersport.lt/public_html/modules/pagecache/static.config.php on line 12
Giroskūteri un segveji

Giroskūteri un segveji

Giroskūteris (self-balancing scooter) ir pašbalansējošs pārvietošanās līdzeklis, kas sastāv no diviem motorizētiem riteņiem, kas piestiprināti pie divām plātnēm, uz kurām braucējs novieto kājas. Braucējs regulē ātrumu, liecoties uz priekšu vai atpakaļ, bet kustības virzienu,– izdarot spiedienu uz plātnēm.

Ierīce tās pašreizējā formā tika izgudrota 2013. gada sākumā, un šobrīd norit sarežģītas diskusijas par tās patentu.

Segvejs (Segway) ir divriteņu elektriskais transportlīdzeklis, ar kuru var ērti pārvietoties pa pilsētu.

Tā ir pašbalansējoša ierīce, kuras nosaukums ir aizgūts no vārda "segue", kas burtiski nozīmē "seko".

Segvejs ir aprīkots ar žiroskopu, kas nodrošina vertikālu stāvokli, un tas kustas tajā virzienā, uz kuru liecas braucējs.

Braucēji liecas uz aizmuguri un uz priekšu, uz kreiso un labo pusi, izmantojot nelielo stūri, kas piestiprināta pie stieņa.

Segveju izgudroja amerikāņu uzņēmējs un izgudrotājs Dīns Keimens (Dean Kamen). Tas tirgū ienāca 2001. gadā un jau 2002. gadā sākās tā masveida ražošana.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Sīkdatņu politiku. Mēs izmantojam sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē, lai nodrošinātu pareizu tīmekļa vietnes darbību, varētu sniegt powersport.lv pakalpojumus un funkcijas, analizētu pārlūkošanas statistiku, personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu Jums aktuālus mārketinga piedāvājumus. Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes netiks iestatītas, ja Jūs tam nepiekritīsiet. Atļaujot visus sīkfailus, Jūs ļaujat mums nodrošināt vislabāko pārlūkošanas un iepirkšanās pieredzi. Plašāku informāciju skatiet sīkfailu politikā